Kedi Göz Estetiği Nedir? Hangi Yöntemler Uygulanır?

Kedi Göz Estetiği Nedir? Hangi Yöntemler Uygulanır?

Gözler; vücudumuzda en önemli organlarımızdan biridir. Görmeyi ve algılamayı yaşamamızı sağlar. Kedi göz estetiği; kişinin yüzüne uygun olarak tamamlanmış uygun göz estetiği çeşididir. Badem göz estetiği gibi altın kural ve oranlarla yapılmış göz estetiğidir. Kişide çekici bir ifade yaratabilmek için uygulanan bir yöntemdir. Farklı profesyonel yöntemlerle uygulanma yolları vardır. Bunlar; plexr teknolojisi, iple germe yöntemi gibi yöntemlerle kedi göz estetiği yapılabilir. İşlemlerin hepsi acı oluşmadan ameliyat gerektirmeden uygulanır. Kesi gibi işlemler uygulanmadan kişiye zarar verilmeden işlemler yapılır.

Plexr Teknolojisi İle Kedi Göz Estetiği

Her estetik alanında başvurulabilen acı olmadan, kesik olmadan uygulanan bir yöntemdir. Ciltte oluşan sorunları en ince ayrıntısına kadar çözebilen ve teknoloji cihazıyla yapılan yöntemdir. Plexr cihazı sayesinde ortamda bulunan gaz iyonlarına ayrıştırılıp iğne yardımıyla açığa çıkan enerji gerekli yerlere uygulanır. Çok küçük hesaplama işleri sonucunda yapılır. İşlemler acısız olarak kesi işlemi olmadan yapılır. Bu cihazla yapılan estetikte;
• Dikiş gerektirmez. Kanama yapmaz.
• Anestezi yapılmadan uygulanabilir.
• İstenilen bölge uyuşturularak işlem yapılır.
Bu uygulama ameliyat gerektirmeden yapılır. Acı hissi oluşmaz. Herhangi bir kesi oluşmadan plexr yöntemi uygulanır.

İple Germe Yöntemi İle Kedi Göz Estetiği

Özel olarak polioksidan malzemesinden yapılan iple germe yöntemi sayesinde istenilen bölgeye z şeklinde iplerle gözler yukarı doğru kaldırılır. Gözlerde bir derinlik hissi oluşturulur. Ameliyata gerek olmadan gerekli bölgeye uyuşturma işlemi yapılarak tamamlanır. Acı hiisiyatı oluşmadan lokal olarak işlemler uygulanır. Bu işlemlerin uzmanlar tarafından denetlenmesi gerekir.

Kedi Göz Estetiği Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Bu uygulama iyi bir yerde yapılmışsa 10 yıl kadar süreyle kalıcı olarak kalır. Bu işlemi beğenmeyen kişiler tekrar eski haline dönebilir.

Kedi Göz Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi göz estetiği yapmadan önce yapılacak klinik iyice araştırılmalıdır. Alanında uzman doktorlar tarafından yapılmalıdır. Yüze ve göze zarar verebilecek işlemlerden uzak durulmalıdır. Gözlerde veya yüzde herhangi bir sorun oluştuğunda doktora başvurulmalıdır. Yüzde şişlik veya kızarıklık oluşursa derhal doktora danışarak bunun nedenini öğrenmelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir